janskelazne.cz

Svoboda nad Úpou Apartment Meran

Svoboda nad Úpou

Apartment Meran

  • Centrum 5 minut chůze
  • Počet pokojů - 3, Počet lůžek - 14

Kontakt - Meran Apartment

http://meran.janskelazne.cz

Rezervace ubytování - Apartment Meran

Rezervace ubytování
WC Sprcha Parkoviště Možnost vlastního vaření Nekuřácké pokoje Internet Apartmán Lyžárna Skibus TV Umyvadlo Venkovní hřiště Lednice

APARTMÁNY MERAN ***

Poloha

Apartmán Meran se nachází ve Svobodě nad Úpou, která leží severozápadním směrem od Trutnova, jihovýchodně od Janských Lázní, západně od hranice Krkonošského národního parku. Východně od města se rozkládá Krkonošský národní park s výskytem chráněných druhů rostlin a živočichů.

Apartmány

Nové apartmány MERAN jsou skvělou volbou pro zimní či letní dovolenou. Ubytování je vhodné také pro děti, máme zde nové dětské postýlky a vybavení, které vám dovolenou s dětmi zpříjemní. Parkování u apartmánů je zdarma.

Pokoje

V každém ze 3.apartmánů o rozloze 58 m2 se 2 ložnicemi, se může ubytovat až 5 osob. Vybavené jsou 3.pevnými lůžky v ložnici, pohovkou pro 1-2osoby v druhé místnosti, dětskou postýlkou a židličkou, TV, vybavenou kuchyní s příslušenstvím, 2.plynovými vařiči, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, toustovačem, topinkovačem, WC a sprchou.

Stravování

Apartmány vybavené kuchyňkou, ubytování bez stravy

Sport, zábava

V okolí se nachází Farmapark Muchomůrka, ve kterém si děti mohou vybrat, zda si budou hrát se zvířaty, kterých je tam hodně, nebo si vyberou jinou z mnoha dalších aktivit. Dalších aktivity jsou v podobě mnoha lyžařských, turistických a běžkařských tras. V dosahu cca 500 metrů můžete v zimě využít skibus a v létě cyklobus.

Parkoviště

Parkování je zajištěno na soukromém pozemku přímo u objektu zdarma

Zvířata

Naši hosté mohou přijet i se svými čtyřnohými miláčky


Fotogalerie - Apartment Meran (Svoboda nad Úpou)

Foto: Apartment Meran - Foto: Svoboda nad Úpou - Meran ApartmentFoto: Svoboda nad Úpou - Meran ApartmentFoto: Svoboda nad Úpou - Meran Apartment

Dovolenou máte ve Vašich rukách, rezervujte ubytování přes naše informační centrum a neváhejte využít slevy, které získáte jedině u nás…
  • 10% sleva na 2 a vícedenní permanentky v období celé zimní sezóny ve SkiResortu Černá hora - PEC  
  • Tourpas při pobytu od 4 nocí ZDARMA, při kratším pobytu 1-3 noci bezkonkurenční sleva 50 % ("letní skipas" = neomezeně lanovky SkiResortu Černá hora-Pec)
  • 10 % sleva na vstupné do Farmaparku Muchomůrka (živá zvířata, zábava pro děti - přírodní prolézačky, pískoviště,indiánský tenis, cvrnkání kuliček, stezka, občerstvení)
  • 20% sleva na vstupné na výstavu "Do Krakonošova "   a vstupné na zastřešený adventure minigolf, kde se zabaví nejen děti.
  • 20% sleva v Aquacentru v Janských Lázních
  • slevy na restaurace v Janských Lázních

zpět

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 390 Kč osoba/noc

Chata Viktorka ** Jánské Lázně

Chata Viktorka **

390.00 Kč osoba/noc

více

Partneři: