janskelazne.cz > Kam s dětmi > Kam s dětmi v zimě

Kam s dětmi v zimě

Dětské parky

V každém z areálů SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC najdete lokality s mírnými sjezdovkami a zázemím pro malé děti nebo začínající lyžaře. Novinkou zimy 2016/17 jsou 4 nově vybavené LIVE parky, které otvíráme v areálech Černá hora (Janské Lázně) a v Peci pod Sněžkou. Pokud si objednáte lekce u lyžařské školy SkiResort LIVE, vstup do všech LIVE parků budete mít po dobu výuky zdarma.   

 

LIVE park Formánky 

Nachází se v začátečnické lokalitě Formánky přímo pod Hospůdkou na Formánkách. V parku se nachází 30 metrů dlouhý pojízdný koberec, nové výukové pomůcky a mnoho hraček, které dětem výuku i čas strávený v parku zpříjemní. Součástí parku je i budova lyžařské školy a půjčovny na parkovišti Formánky pod Lesním Domem, kde mohou malí lyžaři odpočívat v novém babysittingu. Zde si také můžete objednat výuku, zapůjčit vybavení. U budovy pohodlně zaparkujete a k Live parku Formánky už je to jen pár kroků.

  

LIVE park Černá hora

Nachází se na vrcholu Černé hory, přímo u horní stanice kabinkové lanovky. Je vybaven dětským provazovým vlekem a nový výukovými pomůckami, které dětem výuku usnadní a zpestří. K parku náleží i prostory pro odpočinek ve stanici kabinkové lanovky, dětský koutek, restaurace a toalety.

 

Mírné sjezdovky Sporty na vrcholu Černé hory 

Nachází se na Černé hoře, v blízkosti horní stanice kabinkové lanovky ČERNOHORSKÝ EXPRESS. V prostoru stanice najdete Bistro & Restaurant na Lanovce, dětský koutek, přebalovací pult, sprchu a toalety.

 

Skiareál Černý Důl

V areálu Černý Důl si nejlépe zalyžují rodiny s dětmi a také začátečníci. Areál je vybaven širokými sjezdovkami a sedačkovými lanovkami.

Najdete tu také  dětský lyžařský park SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC. Areál nabízí nově 7,2 km sjezdovek. Víc než 60% sjezdovek je vybaveno technickým sněhem. Svou sjezdovou rychlost si tu můžete změřit díky Top Speed - trati s časomírou pro měření sjezdové rychlosti.

  

                                     Areál Svoboda nad Úpou                                                                                                                                                  Areál Černý Důl

Skiareál Svoboda nad Úpou

Nejmenší z areálů SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC je ideální pro rodiny s malými dětmi a pro začátečníky.

Přehledné sjezdovky, terasa FordBaru v dolní části areálu, kterou ocení zejména nelyžující rodinný doprovod. I zde můžete vyzkoušet svou rychlost a lyžařské dovednosti na trati obřího slalomu s časomírou 

 

Babysitting

„Běžte si zalyžovat a my vaše děti zatím pohlídáme.“

Nová babysittingová centra v Janských Lázních na Formánkách (budova u parkoviště pod hotelem Lesní Dům) a v Peci pod Sněžkou na Javoru (budova lyžařské školy)

Celodenní péče včetně oběda, ale i hlídání na hodinu.

Dětské hračky, televize a zkušení animátoři

 

Sáňkařská cesta

Užijte si krásnou jízdu úbočím Černé hory nad Klausovým údolím, na cestě dlouhé 3,5 km s převýšením 560 m.

Saně si můžete vypůjčit na dolní stanici kabinkové lanovky v lyžařské půjčovně SkiResort LIVE. Na vrchol Černé hory Vás vyveze kabinková lanovka.

 

 

Využít můžete také novinku SkiResortu Černá hora-Pec SKITOUR. Jedná se o převoz rolbou směrem do Pece pod Sněžkou.

Rolba Vás přepraví od horní stanice kabinkové lanovky na Černou horu nad hotel Černá bouda. Odtud můžete sjet na saních směrem ke Kolínské boudě, kde na Vás bude čekat další rolba, která Vás převeze k Pražské boudě. 

Do Pece pod Sněžkou se dostanete pěšky nebo na saních. Zpět do Janských Lázní Vás doveze SkiBus.

 

Koupání

Termální bazén - Janské Lázně

Moderní aquacentrum má pro Vás k dispozici vodní clonyprotiproudmasážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky, z nichž venkovní má teplotu 32°C a je v provozu i v zimě. Využít můžete také finskou saunuparní saunu a zchlazovací bazének. V letní sezóně je otevřena slunečná terasa s lehátky. Příjemnou atmosféru v termálním bazénu navodí večerní podvodní barevné osvětlení. 

 

 

20% sleva na vstup do Aquacentra Janské Lázně po předložení platného 1 až 7-denního skipasu SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC.

 

Krytý bazén - Trutnov

velký bazén - 25m, 8 drah, dětský bazén - 12x6 m, skokanské můstky, sauna, solárium, masér fitness, vířivka

IMG_2064 P1050717 

20% sleva na 1 vstup denně do bazénu v Trutnově po předložení platného 1 až 7-denního skipasu SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC.

 

Sandra Spa - Karpacz

Hotel Sandra Spa se nachází v obci Karpacz a je zde Aquapark vhodný především pro mladší návštěvníky.

 

 

Výtvarná dílna Bosorka

 

Doražte kdykoli v otevírací době, nebo jindy po telefonické domluvě. Dílna je otevřeným prostorem pro Všechny, kteří neztratili chuť tvořit. Nabízíme vám širokou nabídku výtvarných aktivitt. Některé si můžete zkusit kdykoli, ostatní jsou na objednání. 

 

Výstava do Krakonošova

 

Výstava krkonošských skřítků a pohádkových postaviček - Krakonoš, Kuba, Hanče, hajnej, pán z Trautenberka ... Povídání o Trutnovském drakovi, jak se český a polský Krakonoš hádali tak, až vznikla Sněžka, dolování zlata v Krkonoších a čertech z dolu pod Sněžkou ... Uvidíte Čertům mlýn, Zlatodůl, Úpské vodníky, Ledovnu, Věštírnu, nejkrásnější strašidla, Trutnovského draka s rytířem Albrechtem... Namalujete si svého Krakonoše.

Součástí je dětská herna, kavárnička, galerie, krámek se suvenýry, prodej krkonošských produktů, výrobky z rakytníku a další.

 

 

Minigolf v R Burgeru - Svoboda nad Úpou

Když na šťavnatej burger, tak do R Burgeru. A po jídle si tu můžete zahrát minigolf.

  

 

Bowling

Měšťanský dům - Svoboda nad Úpou

Bowling ve Svobodě nabízí 4 dráhy, šipky a kulečník.

  

Bowling Pasáž - Trutnov

Bowling se nachází naproti obchodního domu Máj. Můžete zde najít i stolní fotbálek.

 

Bowling UP Olymp

Bowling nabízí k dispozici 14 drah, dětský koutek, kulečníkové stoly a šipky. V chodu je i restaurace, která nabízí menu na každý den. 

Bowling Up OLYMP 

 

Sniper Valley - Laser game Vlčice

Laser TAG: Hraje se pomocí sensorů a laserových zbraní, které jsou napojeny na centrální počítač a zaznamenávájí počet zásahů. Hru si můžete zahrát jak v indoor prostředí, ale i outdoor, a to za jákéhokoliv počasí. Lze si zvolit různé tipy her jako jsou: Chyť protivníkovu vlajku, poslední přeživší vyhrává a také tým vs tým.

Související obrázek

  

Zimní Stadion - Trutnov

Zimní stadion najdete pět minut od centra Trutnova. Mezi veřejnými stadiony vyniká svojí zajímavou hokejovou historií. Můžete využít jak školu bruslení, tak i veřejné bruslení, nebo navštívit zde konané hokejové zápasy.

Výsledek obrázku pro zimní stadion trutnov

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 280 Kč osoba/noc

 Ubytování U Šustrů *** Jánské Lázně

Ubytování U Šustrů ***

280.00 Kč osoba/noc

více
Pension Jas *** Jánské Lázně

Pension Jas ***

700.00 Kč osoba/noc

více