janskelazne.cz > Janské Lázně > Lanovka na Černou horu letní provoz > TourBus

TourBus

Pec pod Sněžkou - Janské Lázně a zpět


Spoj číslo   TourBus   1 3 5 7 9 11 13
Pec pod Sněžkou, hotel Hradec (odjezd) 8:55 9:55 10:55 12:55 13:55 14:55 15:55
Pec pod Sněžkou, autobusové nádraží 9:00 10:00 11:00 13:00 14:00 15:00 16:00
Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, náměstí 9:04 10:04 11:04 13:04 14:04 15:04 16:04
Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Vavřincův Důl 9:08 10:08 11:08 13:08 14:08 15:08 16:08
Horní Maršov, Temný Důl, odb. Malá Úpa 9:10 10:10 11:10 13:10 14:10 15:10 16:10
Horní Maršov, Temný Důl, Veselý Výlet 9:12 10:12 11:12 13:12 14:12 15:12 16:12
Horní Maršov, most 9:14 10:14 11:14 13:14 14:14 15:14 16:14
Svoboda n. Úpou, hotel Prom 9:20 10:20 11:20 13:20 14:20 15:20 16:20
Janské Lázně, Lesní dům 9:24 10:24 11:24 13:24 14:24 15:24 16:24
Janské Lázně, lanovka (příjezd) 9:26 10:26 11:26 13:26 14:26 15:26 16:26

Spoj číslo   TourBus   2 4 6 8 10 12         
Janské Lázně, lanovka (odjezd) 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:30         
Janské Lázně, Lesní dům 9:32 10:32 11:32 13:32 14:32 15:32         
Svoboda n. Úpou, hotel Prom 9:34 10:34 11:34 13:34 14:34 15:34         
Horní Maršov, most 9:39 10:39 11:39 13:39 14:39 15:39         
Horní Maršov, Temný Důl, Veselý Výlet 9:40 10:40 11:40 13:40 14:40 15:40         
Horní Maršov, Temný Důl, odb. Malá Úpa 9:42 10:42 11:42 13:42 14:42 15:42         
Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Vavřincův Důl 9:44 10:44 11:44 13:44 14:44 15:44         
Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, náměstí 9:46 10:46 11:46 13:46 14:46 15:46         
Pec pod Sněžkou, Javor (pouze výstup) 9:50 10:50 11:50 13:50 14:50 15:50         
Pec pod Sněžkou, hotel Hradec (příjezd) 9:52 10:52 11:52 13:52 14:52 15:52         


Využijte turistický autobus s TourPASem zdarma,

nebo se svezte TourBUSem i bez TourPASu - cena 50 Kč


PROVOZ TourBUSu - 1.5.2014 - 28.10.2014

Květen: každou sobotu a neděli + 1.5.-4.5., 8.5.-11.5.

Červen: každou sobotu a neděli + 30.6.

Červenec, Srpen: denně

Září: každou sobotu a neděli

Říjen: každou sobotu a neděli + 27.10.,28.10.


Jízda TourBUSem je pro držitele platného TourPASu a TourPASu+ zdarma. Bez platného TourPASu a TourPASu+ platí jednotné jízdné 50 Kč za každou osobu z kterékoliv zastávky.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu jízdního řádu v případě nepříznivých klimatických podmínek.


Objednejte si TourBUS pro přepravu více než 15 osob mimo jízdní řád.

Kapacita: 25 osob

Dopravce: Ing. Roman Koula, Trutnov

Kontakt:   +420 608 476 112


Trasa TourBUSu vyznačena v mapě jako č. 6.


 


LEGENDA:

  • 1. Černohorský Express, Janské Lázně - Černá hora
  • 2. LD Hnědý vrch - Pec pod Sněžkou
  • 3. LD Portášky - Velká Úpa
  • 4. Relaxpark - Pec pod Sněžkou
  • 5. Letní koupaliště - Trutnov
  • 6. TourBUS - turistická linka na trase Janské Lázně - Pec pod Sněžkou a zpět
  • 7. LD Sněžka - Pec pod Sněžkou
  • 8. ETC SPORT- Janské Lázně - půjčovna horských koloběžek, horských kol, minigolf
  • 9. K + K Ski school - Janské Lázně - lanové centrum, půjčovna terénních koloběžek a horských kol
  • 10. Státní léčebné lázně - Janské Lázně - termální bazén
  • 11. Monkey Park, Happy Hill - Pec pod Sněžkou - lanové centrum a dětské lanové centrum, půjčovna terénních koloběžek, horských kol, Nordic walking
  • 12. Muzeum - Černý Důl - Muzeum podzemí Krkonoš
  • 13. Pohádkové Krkonoše - Svoboda n./Úpou - výstava, dětská herna, kavárna, pohádkový obchod
  • 14. Farmapark Muchomůrka - Svoboda nad Úpou - jízda na ponících
  • 15. Kolínská bouda - Pec pod Sněžkou
  • 16. Hotel Horizont - Pec pod Sněžkou - café&restaurant, ricochet, squash, stolní tenis, bazén vířivka, masáže, kadeřnictví
  • 17. Hotel Omnia - Janské Lázně
  • 18. Bikepark - Pec pod Sněžkou
  • 19. Rozhledna Hnědý vrch - Pec pod Sněžkou
  • 20. ZOO - Dvůr Králové

 

Svezte se TourBUSem i bez TourPASu –

cena 50 Kc

Fahren Sie mit dem TourBUS auch ohne TourPAS –

Preis 50 Kc

Przejedzcie sie TourBUSem i bez TourPASu –

cena 50 Kc

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 250 Kč osoba/noc

Hotel Siréna * Jánské Lázně

Hotel Siréna *

250.00 Kč osoba/noc

více
Hotel Vyhlídka **** Jánské Lázně

Hotel Vyhlídka ****

2790.00 Kč osoba/noc

více