janskelazne.cz

Janské Lázně (Černá Hora) Hotel Černá Bouda ***

Janské Lázně (Černá Hora) DOPORUČUJEME

Hotel Černá Bouda ***

  • Vzdálenost od vleku 100 m
  • Počet lůžek - 123

Kontakt - Černá Bouda *** Hotel

http://hotel-cerna-bouda.janskelazne.cz

Rezervace ubytování - Hotel Černá Bouda ***

Rezervace ubytování On-line rezervace a obsazenost
WC Sprcha TV / Sat Restaurace Bar Zvířata povolena Směnárna Internet Mini Bar Apartmán Konferenční místnost Lyžárna Mluvíme anglicky Mluvíme německy Půjčovna lyží Safe Terasa TV

Poloha hotelu

Hotel Černá Bouda, v roce 2005 zrekonstruovaný horský hotel, poskytující služby 3* standardu se nachází pod vrcholem Černé hory (1 260 m n. m.) nedaleko horní stanice kabinové lanové dráhy. Jeho jedinečná poloha, okolní příroda, vybavení a úroveň služeb z něj vytváří jeden z nejlepších horských hotelů v celé oblasti Krkonoš. Je ideálním výchozím bodem pro milovníky hor, zimní a letní přírody a sportů. Přístup do hotelu zajišťuje nová 8-mi místná kabinová lanová dráha s celoročním provozem - Černohorský express. V zimním období obstará hotel dopravu od horní stanice lanovky sněžnou rolbou či skútrem. V letním období se dopravíte k hotelu os. autem či krátkou procházkou. Při příjezdu je třeba být v Janských Lázních do 17:30 hod. ( poslední jízda kabinové lanovky), možnost zajištění transferu na Černou horu skútrem nebo rolbou po 17:30 hod.

Horský hotel Černá Bouda

má kapacitu ubytování 123 lůžek, součástí hotelu Černá Bouda je restaurace, konferenční společenská místnost s konferenční technikou, snack bar, noční bar s tanečním parketem (disko), salonek, Černohorské bistro. Pro milovníky aktivního pohybu je k dispozici sportovní recepce: půjčovna lyží, snowboardů, běžek, sáněk (zima), horských kol (léto). Hotel disponuje vlastní sjezdovkou a vlekem, nabízí šlužby lyžařské snowboardové školy.

Pokoje

Hotel Černá Bouda nabízí dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje včetně 2 apartmánů, některé z pokojů s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou po rekonstrukci, nekuřácké, vybavení vč. WC/sprcha, SAT-TV, telefon.

Stravování

Hotelová restaurace skýtá jedinečný výhled na panorama Krkonoš s dominantou Sněžky. V letních měsících se nabízí možnost venkovního posezení na přilehlé terase. Celková kapacita restaurace je 80 míst, kapacita přilehlého samostatného salónku 40 míst. V restauraci jsou podávány bohaté snídaně, vydatné obědy a večeře. Pestrá nabídka obsahuje jídla pro vegetariány, českou i mezinárodní kuchyni, krkonošské speciality, polévky a hotová jídla, denní nabídky a dětská menu. Součástí restaurace je i denní bar o kapacitě 25 osob, který nabízí široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů. Hotel disponuje vlastní pekárnou, denně čerstvé pečivo (chléb, rohlíky), na objednání domácí pizza.

Sport, zábava

Poloha hotelu Černá Bouda garantuje v zimních měsících ideální místo na lyžování. V těsné blízkosti se nachází sjezdový areál Skiresortu Černá hora-Pec pod Sněžkou. Díky poloze Černé Boudy jsou lehce dostupné jak sjezdovky v Janských lázních tak v Peci pod Sněžkou. Pro vyznavače běžek jsou upravené běžecké tratě v těsné blízkosti hotelu. V létě je Černá bouda ideální výchozí bod pro turistiku a cykloturistiku, a to směrem na zajímavé turistické cíle v blízkém i širokém okolí: Černohorské rašeliniště, Černohorská rozhledna, Rýchory, Sněžka či pramen Labe.

Parkoviště

centrální hlídané parkoviště Černá Hora před kabinovou lanovou dráhou na Černou horu, za poplatek 70,- Kč/den

Zvířata

jsou v hotelu Černá Bouda povolena, za poplatek 100,- Kč / den


Fotogalerie - Hotel Černá Bouda *** (Janské Lázně (Černá Hora))

Foto: Hotel Černá Bouda *** - Foto: Janské Lázně (Černá Hora) - Černá Bouda *** HotelFoto: Janské Lázně (Černá Hora) - Černá Bouda *** HotelFoto: Janské Lázně (Černá Hora) - Černá Bouda *** Hotel

Dovolenou máte ve Vašich rukách, rezervujte ubytování přes naše informační centrum a neváhejte využít slevy, které získáte jedině u nás…
  • 10% sleva na 2 a vícedenní permanentky v období celé zimní sezóny ve SkiResortu Černá hora - PEC  
  • Tourpas při pobytu od 4 nocí ZDARMA, při kratším pobytu 1-3 noci bezkonkurenční sleva 50 % ("letní skipas" = neomezeně lanovky SkiResortu Černá hora-Pec)
  • 10 % sleva na vstupné do Farmaparku Muchomůrka (živá zvířata, zábava pro děti - přírodní prolézačky, pískoviště,indiánský tenis, cvrnkání kuliček, stezka, občerstvení)
  • 20% sleva na vstupné na výstavu "Do Krakonošova "   a vstupné na zastřešený adventure minigolf, kde se zabaví nejen děti.
  • 20% sleva v Aquacentru v Janských Lázních
  • slevy na restaurace v Janských Lázních

Janské Lázně (Černá Hora) Hotel Černá Bouda *** - Ceník

Termíny30.11.-20.12.201921.12.-25.12.201926.12.2019.-.04.01.202005.01.- 27.03.202027.03. - 13.04.2020
Osoba s polopenzí, DPH a městským poplatkem/ noc805115013801150805
Dítě 0-3 let se snídaní zdarma
Děti 3-12 let s polopenzí575805966805575
Příplatek za obsazení jednou osobou345460575460345
Zvířata: 150 CZK/noc
Dětská postýlka: zdarma
Štědrovečerní menu 270,-Kč/osobu vč. Dětí 3-12let (Děti do 3 let zdarma s redukcí menu)
Silvestrovský večer (menu + program): Dospělí 900,-, děti 3-12let 350,- s redukcí menu, děti do 3 let zdarma s redukcí menu)
Storno podmínky: 30-4 dny před příjezdem 50% objednaných služeb, méně než 4 dny 100% objednaných služeb

Mapa Hotel Černá Bouda ***

zpět

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 260 Kč osoba/noc

Hotel Arnika *** Jánské Lázně

Hotel Arnika ***

625.00 Kč osoba/noc

více
 Ubytování U Šustrů *** Jánské Lázně

Ubytování U Šustrů ***

260.00 Kč osoba/noc

více

Partneři: