Rezervujte ON-LINE ubytování

s 15% slevou na skipasy ve SkiResortu

janskelazne.cz > Aktuality > Aktuální info ze SkiResortu

Aktuální info ze SkiResortu

Aktuální info ze SkiResortu

31.07.2023

Kabinková lanovka Černohorský Express 

je v provozu denně vždy v čase 9 - 16 s jízdou každou hodinu do 15.10. Následně pouze víkendy a svátek 26. a 27.10. v čase 9:00 - 16:00, každou celou hodinu

Kabinka Vás vyveze z Janských Lázní na Černou horu, odkud můžete pěšky vyrazit ke Stezce korunami stromů, do Pece pod Sněžkou kolem Černohorského řašeliniště, nebo zvolit úplně jinou trasu, podle libosti. 

 

U horní stanice této lanovky Dětský park Kabinka , takže pokud na hory vyrážíte s dětmi, měli byste si nějaký čas rezervovat i na jeho návštěvu.

  

Sedačková lanovka Portášky je v provozu denně v čase 9:00 - 16:00, každou celou hodinu. Po 17.9. jen víkendy  a svátky (28.9.; 29.9.; 26.10.; 27.10.) v čase 9:00 - 16:00, každou celou hodinu

. Z Velké Úpy Vás vyveze k Herní krajině Pecka, která je denně otevřená a může pomoct i v případě,  že se chystáte na Růžohorky, nebo na Sněžku. Vždyť horní stanice lanovky je ve výšce 1 062 m n.m. 

 

Celou zimu jste se těšili až budete moct zase vyrazit na koloběžce? Tak už na ně můžete vyrazit. Půjčovny SkiResort Live jsou v Janských Lázních a Velké Úpě jsou ve vybraných dnech znovu otevřené Ta první jmenovaná navíc půjčuje i horská elektrokola, včetně juniorských. Rodinnému výletu na elektrokolech tak už nic nebrání. 

 

Vítr ve vlasech ale pocítíte i na bobové dráze. V Relaxparku v Peci zahajujeme každodenní provoz. 900 metrů dlouhá bobovka bude bavit malé i velké. A pokud by dětem ještě zbyla energie, hned vedle je velký park Lemurie s trampolínami, prolézačkami, skluzavkami a řadou dalších herních prvků. I tenhle dětský "ráj" již zůstává otevřený denně. 

Tak si užijte začátek letní sezóny v Krkonoších. Těšíme se na Vás.  

 

zpět

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 450 Kč osoba/noc

Aktuální informace a nejlepší nabídky ubytování