Rezervujte ON-LINE ubytování

s 15% slevou na skipasy ve SkiResortu

janskelazne.cz > Ubytování > Lázeňské pobyty

Lázeňské pobyty

Více informací o lázeňském domě Terra najdete zde

 

Lázeňské město s tradiční  poklidnou atmosférou předválečné republiky, kterou doplnili v druhé polovině minulého století rekreanti celé řady místních odborářských zotavoven, zaznamenalo podstatnou kvalitativní změnu počátkem tohoto tisíciletí.

 

Vedle tradičního lázeňství se Janské Lázně staly jedním z nevýznamnějších lyžařských středisek České republiky, jehož význam se ještě znásobil po vytvoření uceleného SKIRESORTU ČERNÁ HORA – PEC. Nikde jinde, než ve východních Krkonoších, nemáte tak šanci vyzkoušet si každý den jiný areál, sjet desítky kilometru sjezdovek s různou náročností i délkou, nikde jinde nemůžete projet 37km sjezdových tratí na jediný SKIPAS. Pro běžkaře je zde připraveno 90km upravovaných běžeckých tratí a pro sáňkaře je k dispozici 3,5 km dlouhá „Černohorská sáňkařská cesta“. Veškerá dopravní zařízení určená nejen lyžařům zde dosahují čísla 40!

To vše doplněno sítí restaurací, skibarů, půjčoven lyží a vybavení, dětských ski-parků a celou řadou ski-škol staví Janské Lázně na úroveň alpských lyžařských středisek.

Nevšední zážitky nabízejí Janské Lázně i mimo zimní lyžařskou sezonu. Svojí jedinečnou polohou na území Krkonošského národního parku jsou přímo předurčeny pro pěší turistiku i cykloturistiku, jejíž rozvoj v posledních letech je podpořen i letním provozem lanovek, umožňujících tak každému zvolit si náročnost svých horských túr. Výhodnou dopravu vám pak pomůže zajistit zlevněný TOURPAS. A pro ty, co se nespokojí jen s kocháním se krásami krkonošské přírody je k dispozici nepřeberný výběr méně či více adrenalinových aktivit, jako např. lanový park, sjezd na koloběžkách z Černé hory, lukostřelba, jízda na koni, tandemový paragliding, paintball, rafting a další.

 

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 450 Kč osoba/noc

Aktuální informace a nejlepší nabídky ubytování