Rezervujte ON-LINE ubytování

s 15% slevou na skipasy ve SkiResortu

janskelazne.cz > Kam s dětmi > PEC-KA

Herní park PECKA

Herní park PEC-KA

U LANOVKY VELKÁ ÚPA - PORTÁŠKY

CO TO?

Herní krajina Pecka se prostírá mezi poznáním přírody, zážitkem z architektury a fantaskní hravostí ve výšce 1062 m n. m. Unikátní soubor dřevěných interaktivních soch a objektů na motivy krkonošské fauny nabízí nadživotní setkání se zvířecími obyvateli nejvyšších českých hor. Strčit hlavu do tlamy rysovi, povozit se jelenovi v paroží, změřit síly s výbojnými mravenci nebo vyšplhat čápovi do hnízda může být poučné, stejně jako zábavné.

Vstup na vlastní dobrodružství!, jinak zdarma.

 

 

Herní krajina Pecka se otevírá :

 

květen:  od 18. 5. otevřeno denně (9:00 - 16:30) 

 

červen: denně (9:00 - 16:30)

 

červenec, srpen: denně (9:00 - 16:30)

 

září: denně (9:00 - 16:30)

 

říjen: denně (9:00 - 15:30)

 

 

CO TAM? 

Herní krajina Pecka se otevírá všem výletníkům, dobrodruhům, poutníkům i potulkářům, kteří jsou hotovi vyrazit naproti malému rodinnému dobrodružství. Vstupte na louku a do lesa, jež ožívají obřími mloky, rysy, zmijemi a jeleny. Jak na ně vám poradí naučné cedule. Dobrodruzi, kteří si na dlouhé čtení nepotrpí, ať hned zkraje zkusí na zvíře vylézt; a pak se uvidí. Někdo si dobrodružství dopřává jen tak v sedě. Na ně myslí Herní krajina posezením v přírodním amfiteátru. Malí nebo velcí, v téhle Krajině se neztratí nikdo.

 

 

KOLOBĚŽKY

Každé dobrodružství trochu zmáhá, i to v Herní krajině. Trochu sil alespoň v jedné noze ušetřete na cestu z Pecky dolů, protože dolů se neschází, dolů se koloběžkuje. Vhodné pro děti od 6 let.

 

 

DŘEVĚNÉ KOULE 

Na cestu se vybavte dřevěnou peckou, pomůže vám při zdolávání několika vodních a mechanických překážek. Můžete ji zakoupit v půjčovně koloběžek SkiResort Live i u obsluhy lanovky na horní stanici na Portáškách. Spoustu zábavy si ale užijete i bez ní, dřevěná pecka není podmínkou vstupu do Herní krajiny.

 

 http://www.pec-ka.cz/

Info linka : +420 840 888 229 (v čase 8:00 - 16:30)

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 450 Kč osoba/noc

Aktuální informace a nejlepší nabídky ubytování