Rezervujte ON-LINE ubytování

s 15% slevou na skipasy ve SkiResortu

janskelazne.cz > SkiResort > Nabídka pro školy

Nabídka pro školy

NABÍDKA PRO ŠKOLY – ZIMA 2021/22
SkiResort ČERNÁ HORA – PEC - největší lyžařský resort v Česku

Černá hora (Janské Lázně), Pec p. Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa, Svoboda n. Úpou

- 50 km sjezdovek na 1 skipas v 5 vzájemně propojených areálech
- Nejdelší sjezdovky, široké a mírné svahy i dětské lokality
- SkiResort LIVE – nová lyžařská škola, půjčovna, lyžařský servis
- 4 vybavené LIVE parky pro výuku dětí
- Rezervujte ubytování přes web SkiResortu a získejte slevu na skipas
- VŠE na jednom místě – ubytování, skipasy, lyžařská škola, půjčovna
- SkiTour - rychlejší propojení areálů na lyžích, rolbou a skibusy

 

 

Nabídka pro školy, lyžařské kurzy, výcviky, soustředění

 

Lyžujte ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, největším lyžařském resortu v Česku, který nabízí 43 km sjezdovek na 1 skipas

 

Rezervujte lyžařské pobyty přes SkiResort INFOCENTRUM a získejte:

SLEVU NAVÍC VE VÝŠI 5% Z AKTUÁLNÍHO CENÍKU PRO ŠKOLY

SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC

 

Několik objektů vhodných pro uspořádání výcviku a jejich ceny:

 

Několik objektů vhodných pro uspořádání výcviku a jejich ceny:

 

·         Hotel Astoria – Janské Lázně, kapacita ca. 120 lůžek,  pokoje kategorie A ( sprcha, WC ) cena 655,- Kč osoba s plnou penzí / noc, kategorie B ( společné WC+ sprcha ) 545,- Kč osoba s plnou penzí / noc, v ceně strava, pitný režim, Wifi, skibus, více na   http://www.janskelazne.cz/cz/hotel-astoria-janske-lazne-4.html  

·         Hotel Prom – Svoboda nad Úpou, kapacita ca. 120 lůžek, cena pro školy za jednu osobu je  dle věku děti do 11,9  let 469,- Kč/ noc, do 14,9 let věku  540,-Kč  / noc, do 17,9 let věku 640,- Kč / noc s plnou penzí, více zde http://www.janskelazne.cz/cz/hotel-prom-svoboda-nad-upou-98.html

·         Hotel Hela – Velká Úpa, Pec pod Sněžkou, cena:  MŠ - 450 Kč/osoba/den, ZŠ 500,- Kč osoba / den, SŠ 550,- Kč / osoba / den, v ceně plná penze + pitný režim, každá 11. osoba zdarma pedagogický dozor http://www.janskelazne.cz/cz/hotel-hela-165.html

Nevybrali jste si, máte dotazy, chcete konkrétní nabídku na míru?

Kontaktujte nás: SkiResort INFOCENTRUM, Jana Šustrová

Tel: +420 499 875 186, 603 416 095

E-mail: info@janskelazne.cz, jana@janskelazne.cz

Nabídku databáze více než 80 objektů ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC najdete na:

www.janskelazne.cz nebo  www.skiresort.cz

                                                 

 

 

 

ATRAKCE NA SJEZDOVKÁCH


- Nejdelší a nejširší sjezdovky – až tříkilometrové sjezdovky nabízí areál Černá hora (Janské Lázně). Naopak za nejširší lze považovat sjezdovku Javor v Peci pod Sněžkou, kde najdete také Snowpark a Funpark s překážkami a skoky.


- Funline – trať s klopenými zatáčkami a 8 metrů dlouhým tunelem – v areálu v Peci pod Sněžkou najdete trať s klopenými zatáčkami a tunelem. Hlavně u dětí je trať velmi oblíbená.

 
  Tratě obřího slalomu s časomírou pro vaše soukromé závody – uspořádejte závody obřího slalomu „bez práce“. Každý den stavíme slalomové tratě ve 4 z 5 areálů. U každé z tratí je časomíra pro přesné měření rychlosti. Uspořádání závodů je bezplatné, stačí si trať jen zarezervovat dopředu u obsluhy vleku. Kontakt pro rezervaci tratě Measured Slalom (MS): Černá hora (Janské Lázně) – u obsluhy vleku Sport 1; Pec pod Sněžkou – u obsluhy vleku Klondike; Svoboda n.Ú. – u obsluhy vleku Duncan; Černý Důl – u obsluhy lanovky.


- Závody na klíč
Pokud chcete uspořádat profesionální závody, postavíme Vám na sjezdovce Javor 3 v Peci pod Sněžkou trať slalomu dle vašeho přání a zajistíme závody na klíč, včetně startovních čísel a vyhlášení výsledků závodů. Kontakt pro pořádání závodů: Lyžařská škola SkiResort LIVE, tel.734 621 271, livepec@skiresort.cz


- Tratě pro měření sjezdové rychlosti s časomírou – V Peci pod Sněžkou a v Černém Dole můžete svým žákům změřit i sjezdovou rychlost. V těchto areálech je k dispozici atrakce Top Speed (TS), která měří momentální dosaženou rychlost lyžaře.

 

SkiTour – unikátní propojení
Jen u nás můžete lyžovat v jeden den ve více areálech najednou – stačí přejet mezi areály na lyžích a speciální rolbou, nebo rychlým skibusem.


- Černá hora (Janské Lázně) – Pec pod Sněžkou – na lyžích a rolbou – cca 25 minut
- Černá hora (Janské Lázně) – Černý Důl – skibusem od Hofmanky Express – cca 10 minut

Propojení díky skibusům
Všech 5 areálů je propojeno 3 páteřními linkami skibusů. V Janských Lázních, Černém Dole a v Peci pod Sněžkou navíc jezdí takzvané CITY busy, které sváží lyžaře z hotelů a penzionů ke sjezdovkám. Skibusy obsluhují i večerní lyžování, které ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC nabízí 4 z 5 areálů.
Pro pohodlí lyžařů tak ve SkiResortu jezdí celkem 11 skibusových linek.

 

ZAČÁTEČNICKÉ LOKALITY
- Černý Důl - mírné sjezdovky a dětský park s pojezdovým pásem – ideálním areálem pro lyžařské začátečníky i rodiny s dětmi je areál Černý Důl, kde najdete široké a mírné sjezdovky, na které Vás vyvezou sedačkové lanovky. V Černém Dole je navíc možné navštívit i dětský park SkiResortu, kde je pojezdový pás, kotvičkový vlek a výukové pomůcky pro lepší zvládnutí prvních lyžařských lekcí. Druhým areálem s mírnými a kratšími sjezdovkami je Svoboda nad Úpou, kde máte díky dobré poloze sjezdovek přehled o všech lyžařích.


- Pec pod Sněžkou – Javor – dětská lokalita u Javoru prošla velkou proměnou. Větší je prostor pro výuku lyžařské školy SkiResortu. Nově je tu umístěn taky 90 metrů dlouhý pojezdový pás pro veřejnost, který můžete využít pro začátečníky i Vy.


- Černá hora - zázemí pro lyžaře blízko dětských lokalit – v budově horní stanice na Černé hoře najdete zázemí s restaurací, toaletami a dětským koutkem. Odpočinková zóna SkiRelax se nachází blízko dětské lokality s mírnými sjezdovkami Sport 1, 2. Dalším odpočinkovým místem je pak Hospůdka na Formánkách blízko dětských sjezdovek Formánek 1,2,3 v Janských Lázních za hotelem Lesní Dům.Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 450 Kč osoba/noc

Aktuální informace a nejlepší nabídky ubytování