Rezervujte ON-LINE ubytování

s 15% slevou na skipasy ve SkiResortu

janskelazne.cz

Svoboda nad Úpou Pension Boháček

Svoboda nad Úpou

Pension Boháček

  • Centrum 10 minut chůze
  • Počet pokojů - 8, Počet lůžek - 20

Kontakt - Boháček Pension

http://bohacek.janskelazne.cz

Rezervace ubytování - Pension Boháček

Rezervace ubytování On-line rezervace a obsazenost
WC Sprcha Parkoviště Restaurace Zvířata povolena Internet Krb Mluvíme anglicky Mluvíme německy Mluvíme polsky

Poloha

Penzion Boháček se nachází ve Svobodě nad Úpou v malebném koutě Krkonoš. V blízkosti přírody, kde šumí řeka Úpa a pasou se koně, budete mít zajištěn odpočinek od spěchu všedních dní.

Pension

V přízemí penzionu je útulná kavárna, která je otevřena denně od 14:00 do 22:00 hod. Z kavárny je výhled do kryté jezdecké haly, ve které se mohou vozit na koni Vaše děti, zatímco Vy si budete užívat pohodu u kávy. V zimě Vám navodíme příjemnou atmosféru k šálku kávy či svařáku, praskajícím ohněm v krbu. V létě je otevřena zahradní terasa, z níž je výhled na venkovní jízdárnu.

Pokoje

Penzion má kapacitu 20 míst. K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje, 3 třílůžkové pokoje a 1 apartmán. Apartmán má předsíňku, obývací pokoj, balkón, WC a vanu. Ostatní pokoje mají balkón, předsíňku, WC a sprchový kout.

Stravování

Ubytování se snídaní, možnost dokoupení polopenze.

Sport, zábava

Při hezkém počasí nabízíme vyjížďky na koních do přírody i pro úplné začátečníky. Od jara do podzimu poskytujeme hipoterapii a hiporehabilitaci. V zimě můžete navštívit 2 km vzdálenou sjezdovku v Mladých Bukách. Další lyžařské areály jsou vzdáleny do 10 km. Do lyžařských středisek jezdí skibusy z autobusového nádraží, které je 600 metrů od penzionu. V okolí jsou upravené běžecké trasy.

Parkoviště

Parkování je v uzavřeném areálu penzionu.

Zvířata

Pes 50,-Kč/ den


Fotogalerie - Pension Boháček (Svoboda nad Úpou)

Foto: Pension Boháček - Foto: Svoboda nad Úpou - Boháček PensionFoto: Svoboda nad Úpou - Boháček PensionFoto: Svoboda nad Úpou - Boháček PensionFoto: Svoboda nad Úpou - Boháček PensionFoto: Svoboda nad Úpou - Boháček PensionFoto: Svoboda nad Úpou - Boháček Pension

Dovolenou máte ve Vašich rukách, rezervujte ubytování přes naše SkiResort Infocentrum a neváhejte využít slevy, které získáte jedině u nás…
  • 15% sleva na 2 a vícedenní permanentky v období celé zimní sezóny ve SkiResortu Černá hora - PEC  
  • Tourpas =letní skipas neomezené využití 3 lanovek SkiResortu Černá hora-Pec s 50% slevou
  • 10 % sleva na vstupné do Farmaparku Muchomůrka (živá zvířata, zábava pro děti - přírodní prolézačky, pískoviště,indiánský tenis, cvrnkání kuliček, stezka, občerstvení)
  • 20% sleva na vstupné na výstavu "Do Krakonošova "   a vstupné na zastřešený adventure minigolf, kde se zabaví nejen děti.
  • slevy na restaurace v Janských Lázních

Mapa Pension Boháček

zpět

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 450 Kč osoba/noc

Aktuální informace a nejlepší nabídky ubytování