Rezervujte ON-LINE ubytování

s 15% slevou na skipasy ve SkiResortu

janskelazne.cz

 Pension Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou

Pension Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou

Kontakt - Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou Pension

http://chata-viktorka-pec.janskelazne.cz/

Rezervace ubytování - Pension Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou

Rezervace ubytování On-line rezervace a obsazenost

Poloha

Penzion Chata Viktorka se nachází v malebné krajině Krkonošského národního parku. Z chaty je to do centra Pece pod Sněžkou cca 2 km. Leží asi tak v polovině lyžařské sjezdovky "Zahrádky", která je součástí lyžařského areálu v Peci pod Sněžkou.

Penzion

Horský rodinný penzion v Peci pod Sněžkou s výbornou domácí českou kuchyní, přátelským přístupem a domácí atmosférou,

Pokoje

Ubytování poskytujeme ve dvou, tří, čtyř, pěti a šesti lůžkových pokojích (klasické postele a palandy). Penzion má dvě kategorie ubytování STANDARD-pokoje s vlastní koupelnou a wc a ECONOMY-pokoje se společnou koupelnou a wc na patře. Chata nabízí celkem 48 lůžek. K dispozici pro hosty je společenská místnost-jídelna. Dále Vám je k dispozici Wi-Fi free, stolní fotbálek, TV-sat, nebo herní konzole PS3.

Stravování

zimní i letní sezóně je k dispozici horská restaurace s posezením včetně venkovní slunné terasy, odkud je krásný výhled na panorama Sněžky, Studniční hory a Obřího dolu.

Sport, zábava

chata Viktorka, má ideální polohu pro lyžování, snowboarding, cyklistiku, turistiku i relaxaci s výhledem na Sněžku. Rodiče a hlavně děti, určitě ocení dětský koutek a v letním období dětské hřiště, trampolínu a pískoviště, nebo vlastní chov ovcí. Na všechny hosty čeká panenská příroda, kterou jsme obklopeni. Je zde mnoho značených cest po okolí, včetně slavné Krkonošské magistrály

Zvířata

povolena – za poplatek 250,- Kč v pokoji Economy a 290,- v pokoji Standard


Fotogalerie - Pension Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou

Foto: Pension Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou - Foto:  - Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou PensionFoto:  - Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou PensionFoto:  - Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou PensionFoto:  - Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou PensionFoto:  - Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou Pension

Dovolenou máte ve Vašich rukách, rezervujte ubytování přes naše SkiResort Infocentrum a neváhejte využít slevy, které získáte jedině u nás…
  • 15% sleva na 2 a vícedenní permanentky v období celé zimní sezóny ve SkiResortu Černá hora - PEC  
  • Tourpas =letní skipas neomezené využití 3 lanovek SkiResortu Černá hora-Pec s 50% slevou
  • 10 % sleva na vstupné do Farmaparku Muchomůrka (živá zvířata, zábava pro děti - přírodní prolézačky, pískoviště,indiánský tenis, cvrnkání kuliček, stezka, občerstvení)
  • 20% sleva na vstupné na výstavu "Do Krakonošova "   a vstupné na zastřešený adventure minigolf, kde se zabaví nejen děti.
  • slevy na restaurace v Janských Lázních

Mapa Pension Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou

zpět

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 450 Kč osoba/noc

Aktuální informace a nejlepší nabídky ubytování