Rezervujte ON-LINE ubytování

s 15% slevou na skipasy ve SkiResortu

janskelazne.cz

Janské Lázně Pension Residence Ruth

Janské Lázně DOPORUČUJEME

Pension Residence Ruth

  • Počet pokojů - 9, Počet lůžek - 24

Kontakt - Residence Ruth Pension

http://residence.ruth.janskelazne.cz/

Rezervace ubytování - Pension Residence Ruth

Rezervace ubytování On-line rezervace a obsazenost
WC Sprcha TV / Sat Parkoviště Internet

Poloha

Residence Ruth leží jen 300 metrů od lázeňské kolonády v sousedství lázeňského parku. Residence Ruth je výhodným výchozím bodem na různé turistické trasy a lázeňské stezky. Menší lyžařské sjezdovky, lyžařské školy a půjčovny včetně skibusové zastávky ( v létě cyklobusové ) jsou jen 30 metrů od domu.

Residence Ruth

Zcela nově vybudované útulné a krásné ubytování hotelového typu vhodné pro jednotlivce i menší skupiny, jídelna, společenská místnost. Celá Residence je pokryta signálem WiFi.

Pokoje

dvoulůžkové, třílůžkové a čtyř lůžkové pokoje bez možnosti přistýlek jsou vybaveny koupelnami a WC, barevnými LCD televizory se satelitem, WiFi a ledničkami, většina pokojů je s balkónem

Stravování

Pro klienty Residence Ruth jsou připraveny bohaté bufetové snídaně. Na obědy a večeře můžete využít sousedící restaurace a nebo vybavené kuchyňky na každém patře přímo v domě.

Sport, zábava

Wellness, infra sauna, masážní vana, venkovní vyhřívaný bazén, sportovní a rekondiční masáže, relax v lázeňském parku vedle Residence .

Parkoviště

Parkovaní je přímo v areálu residence na uzavřeném parkovišti.

Zvířata

Bohužel nejsou povolena


Fotogalerie - Pension Residence Ruth (Janské Lázně)

Foto: Pension Residence Ruth - Foto: Janské Lázně - Residence Ruth PensionFoto: Janské Lázně - Residence Ruth PensionFoto: Janské Lázně - Residence Ruth PensionFoto: Janské Lázně - Residence Ruth PensionFoto: Janské Lázně - Residence Ruth Pension

Dovolenou máte ve Vašich rukách, rezervujte ubytování přes naše SkiResort Infocentrum a neváhejte využít slevy, které získáte jedině u nás…
  • 15% sleva na 2 a vícedenní permanentky v období celé zimní sezóny ve SkiResortu Černá hora - PEC  
  • EnjoyCard neomezené využití 3 lanovek SkiResortu Černá hora-Pec s 10% slevou + další služby ( Stezka okrunami stromů, Aquacentrum ) 
  • 10 % sleva na vstupné do Farmaparku Muchomůrka (živá zvířata, zábava pro děti - přírodní prolézačky, pískoviště,indiánský tenis, cvrnkání kuliček, stezka, občerstvení)
  • 20% sleva na vstupné na výstavu "Do Krakonošova "   a vstupné na zastřešený adventure minigolf, kde se zabaví nejen děti.
  • slevy na restaurace v Janských Lázních

zpět

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 450 Kč osoba/noc

Aktuální informace a nejlepší nabídky ubytování